sobota, 18 października 2014

#37 MAGICZNE MIEJSCE - CHORWACJA

Chorwacja, Baśka Voda - miejsce bardzo magiczne i klimatyczne. Spędziłam tam 9 dni i zakochałam się w tych widokach. Idealne miejsce na wakacje - z jednej strony czyste, błękitne morze, a z drugiej wysokie góry. 

Cieszę się, że zdecydowałyśmy się z Asią na Chorwację! Takich wakacji nie zapomina się do końca życia ;* Podróż była dość długa, ale byłyśmy na to przygotowane. Na miejscu czuwał nad nami rezydent FunClubu, który starał się nam zapewnić jak najlepsze atrakcje podczas pobytu. Oczywiście trudno nie wspomnieć też  o naszych wspaniałych opiekunach, którzy byli na prawdę wyluzowani :)

 

FunClub oferował kilka bardzo fajnych wycieczek fakultatywnych, ale cały obóz zdecydował się na rafting -  4-godzinny spływ pontonowy po rzece. To było na prawdę świetne przeżycie!


Bardzo fajna atmosfera + ciekawi ludzie + szalone imprezy + długie kąpiele w morzu + śniadania o 7:30 + oświadczenia = najlepsze wakacje!

Tak piękne miejsce najlepiej opisują zdjęcia! Mam nadzieję, że post Wam się spodobał, jeżeli tak to zostawcie po sobie komentarz ;) Pozdrawiam i do następnego razu M. ;*

1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz ;*