sobota, 2 kwietnia 2016

#92 FASHION EXPO 2016 - SZCZECIN

W ten weekend Szczecin zamienia się w modową stolicę Polski, a to za sprawą Fashion Expo. Na uczestników tego wydarzenia czekają ciekawe atrakcje, ale przede wszystkim pokazy mody. 


Podczas zwiedzania stref wystawienniczych można było zobaczyć projekty wykonane przez studentów z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, dowiedzieć się jak działa długopis i drukarka 3D oraz podziwiać modowe projekty m.in. Sylwii Majdan, Mimmo, 87th czy też torebki Effi stworzone przez znaną dziennikarkę Ewę Wojciechowską. Na Fashion Expo pojawiła się także Maja Sablewska, która udzielała cennych rad osobom, które wygrały w konkursie Radia Szczecin oraz na facebooku wydarzenia. Wybieg dla modelek miał 35 metrów i przechodził przez 4 pomieszczenia, w których umieszczono telewizory dla jeszcze lepszej widoczności każdego projektu. Reżyserem wszystkich pokazów jest Jarosław Szado - pierwszy Polski choreograf i reżyser pokazów mody. Chciałabym Wam przedstawić krótką fotorelację z 3 dzisiejszych pokazów "Look at This!" , na które udało mi się dzisiaj pójść :) Już jutro 2 dzień i kolejne pokazy!

ELA OLSZEWSKA
PINUPS
FANFARONADASerdecznie pozdrawiam wszystkie osoby, które proszą mnie o powrót do blogowania! Jeszcze nie zdecydowałam się w 100%, ale na blogu pojawiły się 'kosmetyczne' zmiany. Do kolejnego postu!


z dziennikarką Ewą Wojciechowską :)
nowy wakacyjny nabytek!


1 komentarz:

  1. Było super!! Piękne pokazy, cudowni ludzie, no i wspaniali goście :)) Szczecin się rozwija :) xoxo^^

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ;*